Admiral Markets Group apima šias įmones:

Bitcoin mokėjimas. Atsiskaitymas už odontologijos paslaugas „Bitcoin“ valiuta

Turinys

  twerk ežerų variantai

  Siekiame užtikrinti ne tik aukščiausios kokybės paslaugas, kurias teikia profesionalai, dirbdami moderniausia odontologine įranga, tačiau klinikoje diegiame ir inovatyvias technologijas, kurių dėka būsime dar patogesni mūsų klientams bei patrauklesni pacientams iš užsienio. Pastariesiems Bitcoin atsiskaitymo būdas gali būti itin patogus.

  brokerių reitingai 2020 m pajamos, investuojant į pamm sąskaitą

  Šis mokėjimo būdas daugelį žavi tuo, jog naudojantis Bitcoin sistema, nėra jokio kontrolės centro, negalima uždrausti ar užblokuoti pervedimo, tam nereikia banko sąskaitos, o greitam atsiskaitymui reikalingas tik interneto ryšys — būtent tai suteikia didelį pranašumą prieš kitus mokėjimo būdus. Tačiau kyla klausimas, ar tai saugu? Jei ryšio kanalo saugumas sukompromituojamas, kiti pirkėjo kortelėje esantys pinigai gali būti pavogti.

  bitcoin mokėjimas kaip užsiregistruoti vietinėse bitcoin uose

  Anot A. Marozo, klinikos siekis bitcoin mokėjimas skatinti klientus atsiskaityti tik Bitcoin valiuta, tačiau tai yra puiki alternatyva, kuri padės įstaigai būti inovatyvia bitcoin mokėjimas tik odontologijos srityje.

  kaip užsidirbti pinigų vertinant biržos ekspertų išvadą

  Norint atsiskaityti už bitcoin mokėjimas mūsų klinikoje, prireiks tik mobiliojo telefono ir interneto ryšio. Nukreipus savo mobilųjį, turintį specialią programėlę, į mokėjimo įrenginį, akimirksniu bus nuskaitytas QR kodas ir už paslaugą bus atsiskaityta.

  kaip atlikti pinigų pervedimus

  Mokant už paslaugas, Bitcoin iškart bus konvertuojama į eurus, todėl tiek pirkėjui, tiek paslaugos tiekėjui jokių neaiškumų kilti neturėtų, — kalbėjo įmonės direktorius.