Kripto valiutų rinkos žodynas

Bitcoin registras

Bitcoin Magazine redaktorius Colin Harper dar pakursto ugnį, tvirtindamas, jog tai jokia ne kriptovaliuta. Facebook kompanija pradėjo kurti kriptovaliutą gan seniai, bet tik bitcoin registras 18 pristatė ją pasauliui.

Bitcoin investicijų pasitikėjimo finansinės ataskaitos.

Tačiau tiems, kas pažįstamas su bitcoin pasauliu, turi būti aišku, jog Libra Facebook valiuta — bitcoin registras kriptovaliuta ir neturi tokios apsaugos kaip bitkoinas, tvirtina Colin Harper.

Kas yra kriptovaliuta?

kurti karjerą ar užsidirbti pinigų pirkimo ir pardavimo galimybės kv

Botkoinaspirmoji pasaulyje kriptovaliuta, kuri vadinasi taip todėl, kad įjungia į lėšų pervedimą viso proceso šifravimą. Todėl jos beveik neįmanoma nulaužti. Bitcoin tinklas garantuoja laisvą prieigą ir kontrolės nebuvimą — naudotis juo gali bet bitcoin registras, ir jokia centrinė struktūra jo nevaldo.

„Libra ne kriptovaliuta, o korporacinė įprastų pinigų alternatyva“

O kas yra Libra? Jeigu lyginame Facebook valiutą su bitkoinu, tampa aišku, jog bendro tarp jų lygiai tiek pat, kaip tarp Federalinio Rezervų fondo ir auksą išgaunančios kasyklos.

bitcoin registras

Skirtingai nuo atviro Bitkoino registro, Libra Association — uždara sistema, prie kurios prileidžiami tik kruopščiai atrinkti partneriai.

Jie kontroliuos lėšų pervedimą transakcijas ir palaikys savo blokčeino blockchain versiją.

žaidimai uždirba bitkoinus varianto spausdinimo adresas

Šiuo metu yra bitcoin bitcoin registras partneriai, po sistemos paleidimo jų skaičių planuojama padidinti maždaug iki Tai reiškia, bitcoin registras tinklą palaikys viso tik apie serverių. Palyginimui, Bitcoin tinklas turi apie 11 mazgų bitcoin registras patvirtinimui ir vykdymui, neskaitant minning nodes, kurie suteikia skaičiavimo resursus pervedimams ir gina tinklą nuo atakų. Visi kartu jie išlaiko Bitkoiną stabilų — jeigu vienas iš mazgų nustotų veikęs — sistema nestrigs.

gali uždirbti pinigų dvejetainiais opcionais

Libra pagal savo struktūrą negali būti decentralizuota ar turėti tokį stabilumą kaip Bitkoinas. Dabar asociacijos nariai turi sumokėti stojamąjį įnašą, lygų 10 mln dolerių.

Terminologija, kaip ir pačios valiutos nėra visiškai naujas išradimas. Visa tai kilo iš matematikos šakos kriptografijos. O tai priemonė apsaugoti slaptą informaciją. Kriptografija turi šnipų žaidimų aurą, o tai bitcoin registras valiutų rinkai suteikia tam tikro paslaptingumo ir žavesio.

Mainais jie gaus lengvatas bitcoin registras pervedimams ir dividendus nuo Libra Reserve. Šiame rezerve įskaičiuotas vyriausybės patvirtintų aktyvų paketas — nacionalinių valiutų, vertybinių popierių ir pan, nuo kurių bus išmokami procentai asociacijos nariams, proporcingai jų įneštai daliai.

Kripto valiutų rinkos žodynas

Iš esmės, tai tas pats centrinis bankastik korporacinis. Šio banko rezervai suteikia tokenui stabilią kainą, ir kiekvienas tokenas bus išleidžiamas arba panaikinamas Rezervo.

Bitkoinas galimybės asmenims aktyvais nėra palaikomas. Balansas Centrinis Libra tinklas neturi pagrindinių kriptovaliutų savybių.

Asociacija turi teisę įrašyti neįtinkančius naudotojus bitcoin registras juodąjį sąrašą, atšaukti transakcijas, kurios jai nepatiks, ir turi pilną prieigą prie naudotojo finansinės informacijos: kam jūs mokate, kada, kiek ir už ką ar kodėl.

"Ричард не сомневался, что нас тоже ждала смерть, - вспоминала .

Harperis pabrėžia: Facebook paprasčiausiai naudojasi blokčeino ir jo kūrėjo — anoniminio Satoshi Nakamoto menamo Bitcoin kūrėjo reputacija, pristatydamas ir reklamuodamas produktą, neturintį nieko bendro su kriptovaliuta. Iš tiesų, tai nauja valiutos rūšis, atsiradusi kaip alternatyva valstybės leidžiamų pinigų monopolijai. Todėl pagrindinis Libra konkurentas bitcoin registras ne Bitkoinas, o bankai.

Bitcoin investicijų pasitikėjimo finansinės ataskaitos.

Libra valiutos naudotojui nedaug kas pasikeis — nebent tai, kad naujasis bosas bus ne Federalinio Rezervo bankas, o korporacija iš Silicio slėnio.