Kraninės svarstyklės – Kauno kranai

Kraninis kranas

Turinys

  kraninis kranas

  Feedback MH vienos platformos kraninis kranas yra dažniausiai naudojamas lengvasis kranas, plačiai naudojamas vidaus ir lauko darbo kraninis kranas, tokiose kaip sandėliavimo kiemai, sandėlis, dirbtuvės, krovinių kiemai ir dokas. Tai yra tipiškas A rėmo ožinis kranas ir kėlimo pajėgumas.

  kraninis kranas

  Šio lengvo ožinio krano metalinė konstrukcija paprastai sukonstruota su dėžutės tipu. Lauko darbo aplinkoje su stipriu vėju dažniausiai naudojamas santvarinis ožinis kranas.

  ar demonstracinės versijos skiriasi nuo realių internetinis uždarbis naujienose

  Šis lengvasis ožinis kraninis kranas yra idealus keliant ir perkeliant mažus ir lengvus krovinius iš vienos vietos į kitą, siekiant padidinti našumą ir pasiekti didelį ekonominį augimą, kuris yra kraninis kranas naudojamas įvairiose srityse, tokiose kaip statybvietė, geležinkelis, kraninis kranas, dirbtuvės ir laivų statykla. Šio tipo ožinis kranas būna įvairių kraninis kranas, o kiekvienas jo tipas yra skirtas įvairiems tikslams.

  Pagal skirtingą sijų dizainą, lengvą ožinį kraną galima suskirstyti į viengubas ir dvigubas sijas.

  Karšto pardavimo naujo dizaino viengyslių ožinių kranų MHS viengyslis ožinis kranas Keliamoji galia: 1 ~ 32t pritaikyta Span: 5m ~ 35m pritaikytas Kėlimo aukštis: 6 ~ m pritaikytas Darbinė klasė: Kraninis kranas, A6 MHS serijos vienos sijos ožinis kranas: jo kėlimo svoris gali siekti 32 tonas, o kėlimo aukštį ir krano kraninis kranas galima pritaikyti pagal klientų reikalavimus. Pastaba: daugumą mūsų ožinių kranų galima pritaikyti individualiems poreikiams. Apžvalga Šis MHS serijos vienkartinis ožinis kranas gali būti pritaikytas praktiškai daugeliui darbo sąlygų. Be to, jis yra ekonomiškas, lengvai montuojamas ir paleidžiamas, be to, pasižymi ypatybe: mažos priežiūros išlaidos.

  Be to, mes tiekiame fiksuotą ir reguliuojami ožiniai kranai, skirti jūsų konkrečiam naudojimui. Jis yra dėžutės tipo ir santvaros tipo, dėžutės tipas turi būdingą ploną kėbulą ir stiprią kraninis kranas galią; santvarinis tipas turi būdingą mažą priešingą paviršių, mažą savo svorį ir didelę keliamąją galią.

  patikimi britų brokeriai