Prasidėjo išankstinė bilietų prekyba į atrankos turnyrą Kaune

Krepšinio prekyba. Išankstinė prekyba bilietams į Lietuvos rinktinės kovas ir #RytasFamily nariams — BC "Rytas"

Turinys

  krepšinio prekyba

  BNS Krepšinio sirgaliai jau gali įsigyti bilietus į Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyro finalo ketverto varžybas. Likus savaitei iki Kalėdų pradėta prekyba į vasario d.

  Klaipėdoje vyksiančią krepšinio šventę.

  krepšinio prekyba

  Per ją paaiškės pirmojo šio sezono klubinio turnyro titulo laimėtojas. Bilietais prekiaujama  kakava. Bilietų kainos svyruoja nuo 10 iki 26 eurų be mokesčių. Klubų fanai kviečiami burtis jiems skirtuose sektoriuose, dėl bilietų kreiptis į savo palaikomus klubus.

  kanalo linija ir tendencijų linija tendencijų linijos pavyzdys

  Pirmąją dieną bus sužaistos dvejos pusfinalių krepšinio prekyba, krepšinio prekyba vakare vyks vis didesnio susidomėjimo sulaukianti pajėgiausių Lietuvos moterų ekipų kova dėl Karalienės taurės. Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyras krepšinio prekyba kvies mėgautis ne tik aukščiausio lygio krepšiniu, bet ir pramogine dalimi bei inovatyviais sprendimais.

  Turnyras rengiamas penktus metus, du sykius — ir metais — šis turnyras pripažintas krepšinio prekyba metų sporto renginiu Lietuvoje.

  video kaip žaisti dvejetainius variantus

  Visos Citadele Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketverte žaisiančios komandos paaiškės vasario 12 dieną po paskutiniųjų ketvirtfinalio rungtynių.