Kriptovaliutų tendencijos

Kriptovaliutos populiarėja

Pranešimas spaudai Nepaisant didelių kriptovaliutų kainų kritimų nuo praėjusių metų pabaigos, lietuviai iki šiol rodo susidomėjimą virtualiaisiais aktyvais.

prekybos centro eurų klubas

Stebina tai, kad santaupų kriptovaliutomis lietuviai turi daugiau, nei kad svarais ar zlotais, kurie pagal populiarumą užima atitinkamai antrą ir trečią vietą po eurų bendroje statistikoje. Iš viso Lietuvos vartotojai išmaniųjų taupyklių kriptovaliutos populiarėja santaupoms vos per kelias savaites atsidėjo beveik eurų.

kaip užsidirbti pinigų dvejetainiams kompiuteriams

Kriptovaliutomis sukauptų santaupų vertė siekia beveik eurų. Kriptovaliutos populiarėja renkamasi santaupas kaupti bitkoinais, antri pagal populiarumą - laitkoinai, trečioje vietoje - eteris.

Kriptovaliutos kasimas - Kaip aš per 5 min tapau Kriptovaliutų Maineriu?

Iš visų Europos šalių, lietuviai yra ketvirti pagal aktyvumą taupant - pagal šalyje sukurtų išmaniųjų taupyklių skaičių nusileidžiame tik britams, airiams ir kriptovaliutos populiarėja. Paskutiniame programėlės atnaujinime įdiegta galimybė įjungti smulkiųjų pinigų daugiklį - nustatyti, kad kiekvieną kartą į taupyklę atidedama grąža būtų padauginama 2, 3, 4, 5 ar net 10 kartų.

pupelių variantai kipras atsiliepimai

Be smulkiųjų pinigų atidėjimo, galima nustatyti ir vienkartinius bei periodinius įnašus. Tai yra pranešimas spaudai - pateiktos informacijos redakcija neredaguoja, o už pranešimo turinį atsako jį paskelbę autoriai.

kriptovaliutos populiarėja kaip neteisėtai užsidirbti pinigų internete

Verta skaityti!