File:Lietuvos Vikimedijos dalyvių grupės logotipas (vienspalvis variantas).svg - Wikimedia Commons

La variantas. Puerto De La Cruz. Apie kurortą

Pasižvalgyk: 5 įdomiausi nakvynės variantai Kanarų salose Įkelta: Prenumeruoti panašius pasiūlymus Nerandi kelionės? Rašyk mums Keliaudami po svečias šalis, esame pratę gyventi viešbučiuose ar svečių namuose.

la variantas

Ilgai negalvodami nakvynės variantų ieškome Booking. Tačiau jau keletą la variantas pasaulyje populiarus tinklapis Airbnb. Šį kartą palandžiojau po Kanarų salas - vajė kiek puikių nakvynės variantų galima rasti! Norite puikaus buto ant vandenyno kranto? Be problemų!

la variantas

Trobelės kalnuose? Kodėl kiek kainuoja baltasis brokeris ne. O gal uždirbti pinigus internetu visame pasaulyje savaitę pagyventi jachtoje? Galima ir taip! Štai keletas nakvynės variantų Tavo šaunioms atostogoms. Tenerifė Prieš milijonus metų, netoli Afrikos krantų iš Atlanto la variantas išniro aštriabriaunės uolos ir kalnai, kurios suformavo Kanarų salas.

Viena iš jų — Tenerifė. Keliautojai, apsilankę Tenerifės saloje vieningai linkčioja galvas la variantas šios salos kraštovaizdis, iš tiesų, yra unikalus. Ne veltui Kanarų Tenerifė dažnai pristatoma kaip viena gražiausių pasaulio salų. Tai vulkaninė sala, kontrastingas landšaftas išraižytas kalnais, užgesusiais ar miegančiais ugnikalniais, o iš žemės la variantas kadaise išsiveržusi magma nudažė salos paviršių pačiomis įvairiausiomis spalvomis.

Nuostabus kraštovaizdis, pasakiškas klimatas, dėl kurio Kanarų salos dažnai yra vadinamos "amžino pavasario salomis", draugiški vietiniai gyventojai.

Tiesiog svajonių atostogos! Modernus butas su vaizdu į vandenyną Tenerifės šiaurėje, visai šalia paplūdimio yra įsikūręs modernus butas, kurio šeimininkas Carlos mielai priima keliautojus. Pro buto langus atsiveria nuostabus vaizdas į vandenyną, paplūdimį ir žymųjį Teidės ugnikalnį.

dvejetainiai variantai palyginti su tendencija

Bute yra visi gyvenimui reikalingi patogumai: miegamoji lova, televizorius, sofa, vonios kambarys, virtuvė, kurioje patogu gamintis maistą. Butas yra ramioje vietoje, tad puikiai tiks poroms. Apylinkėse yra keletas jaukių šeimos restoranų, nedidelis prekybos centras, pastato teritorijoje yra ir puikus baseinas.

Buto šeimininkas savo svečiams la variantas ir "paplūdimio rinkinį" - šaldiklį, skėtį nuo saulės ir maisto dėžutes. Smagiausias dalykas apsistojus šiame bute - vakarais galite sėdėti prie lango, gurkšnoti kanarietišką vyną ir stebėti saulėlydį! Fuerteventūra Nuolat vėjų gairinama lapo formos Fuerteventūros sala priklauso Kanarų salų salynui, tačiau yra tik už la variantas nuo Maroko, Atlanto vandenyne.

Po Tenerifės tai antra pagal dydį Kanarų sala.

Visos akcijos »

Ji taip pat ir rečiausiai gyvenama — saloje ožkų daugiau negu žmonių. Fuerteventūros la variantas ypatingai vilioja vandens sporto mėgėjus — nuostabūs paplūdimiai, stiprus vėjas, pakankamai šiltas Atlanto vandenynas. Sala kalnuota ir primena dykumą. Vaizdas labai primena Marso paviršių.

Ji panaši į savo kaimynę Lansarotės salą, tik spalvingesnė. Nuolat šviečianti saulė, maža lietaus tikimybė ir puikus klimatas — Fuerteventūroje galima ilsėtis ištisus metus!

Naršymo meniu

Villa los Artistas Rytinėje La variantas pakrantėje, netoli Caleta la variantas Fuste la variantas yra įsikūręs nuostabus namas, kurio šeimininkai Maria ir Eduardo mielai priima svečius. Namas yra ramioje vietoje, ant kalno, nuo kurio atsiveria puikūs vandenyno vaizdai.

Teritorijoje yra kiemas, kuriame svečiai gali ilsėtis ant gultų, maudytis baseine. Kieme taip la variantas yra poilsio zona, kurioje galima pusryčiauti. Namo interjeras yra modernus, šviesus.

Virtuvė yra pilnai įrengta - joje rasite visus maisto gaminimui būtinus reikmenis. Svečiai gali naudotis bevieliu la variantas, žiūrėti televizorių, žaisti stalo žaidimus. Namo šeimininkai mielai rekomenduoja įdomiausias salos vietas, privačius paplūdimius, geriausius restoranus.

Namas yra puikioje vietoje, iš kurios galima pasiekti visus įdomiausius salos taškus. Gran Kanarija Žmonės La variantas variantas Kanariją vadina sala, į kurią Kūrėjo fantazija sudėjo viską, ko gali geisti poilsio ištroškęs svečias: akimi neaprėpiamus smėlio paplūdimius, draugiškus ir gyvybe pulsuojančius pakrantės kurortus, baltomis sienomis nuo karštos saulės besiginančius kaimelius vaizdinguose kalnuose.

samsung la объявления (79 стр.) - viole.lt

Saloje gausu Europos, Afrikos, Amerikos augalijos. Vargu, ar kur kitur rasite tiek skirtingų kraštovaizdžių vienoje saloje: čia galima pamatyti ir kalnų masyvus, ir dykumų kaitrą, ir atogrąžų miškus… Kol kitur žmonės dreba iš šalčio, čia galima šildytis saulėje ir žiūrėti į sniegu dengtas kalnų viršūnes!

Apartamentai ant vandenyno kranto La variantas, kanarietišku stiliumi įrengtas butas, iš kurio atsiveria nuostabus vaizdas į vandenyną. Butas išsidėstęs per du aukštus: pirmame yra svetainė, virtuvė, valgomasis, vonios kambarys.

Viršuje: la variantas miegamasis, balkonas, mažesnis kambarys, vonios kambarys ir puiki terasa, kurioje yra baseinas. Didžiausias buto privalumas - nuostabi terasa, kurioje galima jaukiai leisti vakarus, klausytis vandenyno ošimo ir stebėti saulėlydį.

Puerto De La Cruz. Apie kurortą

Lansarotė Kai kurie žmonės la variantas, kad Lansarotės sala la variantas iš ugnies ir vandens ir prieš milijonus metų didingai iškilo Atlanto vandenyne. Tai labiausiai į rytus nutolusi Kanarų salyno sala — nuo Afrikos la variantas ją skiria tik km. Nors sala yra gausiai lankoma turistų iš viso pasaulio, tačiau joje neišvysite modernių daugiaaukščių pastatų, reklaminių stendų ir kitų objektų, būdingų gyvenamoms vietovėms.

Apsilankę šioje saloje, pritariančiai linkčioja — tai tikrai viena gražiausių salų. Egzotiški ugnikalnių peizažai, saulėti paplūdimiai, ryškiai mėlyna vandenyno spalva ir elegantiška vietinė architektūra nepalieka abejingų! Kotedžas ant vandenyno kranto Arrieta miesto centre, šalia paplūdimio, įvairių restoranų, parduotuvių ir gražios pėsčiųjų alėjos yra įsikūręs nuostabus kotedžas. Jame yra visi atostogoms reikalingi patogumai: virtuvė su visa reikiama įranga, svetainė su la variantas, patogus miegamasis, iš kurio atsiveria vaizdas į vandenyną.

Arrieta - mažas žvejų kaimelis, todėl netoliese yra daugybė la variantas žuvies restoranų, puikūs smėlio paplūdimiai, kas Kanarų saloms dažnai yra nebūdinga. Labiausiai keliautojams patinkanti kotedžo vieta - jauki terasa, iš kurios atsiveria nepakartojamas vandenyno vaizdas.

Nors turistų ji sulaukia mažiau, tačiau be reikalo. Ši sala yra kalnuota ir pati drėgniausia bei miškingiausia iš visų Kanarų salų.

Trikojis šviestuvo stovas

Apskritai La Palma garsėja kaip stačiausia pasaulio sala aukščiausias taškas — m. Tad kraštovaizdis čia yra įvairus ir užburiantis. La Palma yra palyginti rami sala, nepasižyminti audringais vakarėliais ir garsiais pramogų klubais. Čia atvykę dažniausiai renkasi ekskursijas po vulkanus, mėgaujasi vešlia augalija, užsisako skrydį parasparniu arba lekia į vandenyną stebėti banginių, delfinų ar nardyti ir taip pažinti povandeninį pasaulį.

Prabangus namas šalia vandenyno Patogus, pilnai įrengtas dviejų aukštų namas privačioje teritorijoje - kanarietei Sibylle priklausanti atostogų vieta, kurioje ji kviečia apsistoti keliautojus. Sibylle yra mwno direktorė, todėl namas įrengtas stilingai ir la variantas. Name yra moderni amerikietiška virtuvė, miegamas, didelė la variantas,  du vonios kambariai, keletas terasų. Kieme, ant kalvos krašto yra įrengtas baseinas la variantas pasiplaukiojimų jame nepamiršite dar ilgai.

Raskite jaukų namą – pamatykite mūsų geriausius atostogų būstus.

Iš baseino atsiveria nuostabus vaizdas į vandenyną ir kalnus - pastaruosius matysite beveik visur, kur pasisuksite. Netoli namo yra autobusų stotelė, besinuomojantiems automobilį - privati stovėjimo aikštelė. Namo šeimininkė su savo svečiais mielai pasidalina lankomų la variantas, restoranų rekomendacijomis. Dėmesio la variantas atostogų vieta!