„Skype“ verslui asmeninių parinkčių nustatymas

Parinkčių nustatymas

parinkčių nustatymas

Norėdami tai atlikti, spustelėkite išplečiamąją rodyklę šalia mygtuko Parinktys, spustelėkite Įrankiai, tada spustelėkite Visada viršuje. Parinkčių nustatymas, ar įjungtas kompiuterio garsiakalbių ir kito -ų garso įrenginio -ių garsas. Pasirinkite išskirtinesnį arba skambesnį IM įspėjimo garsą už numatytąjį.

parinkčių nustatymas kas yra avarinė prekyba

Spustelėkite mygtuką Parinktys, spustelėkite Skambėjimo melodijos ir garsai, spustelėkite mygtuką Garso parametrai, tada parinkčių nustatymas skirtuką Garsai. Spustelėkite Gautas tiesioginis pranešimas. Dabar spustelėkite išplečiamąją rodyklę šalia jo ir pasiklausykite kitų sąraše pateikiamų garsų.

parinkčių nustatymas kursai, kaip užsidirbti daug pinigų

Kai gausite garsą, kurį norite naudoti įspėjimams apie gautus IM, spustelėkite Taikyti. Programos įvykių ekrano srityje dabar bus rodoma Gautas tiesioginis parinkčių nustatymas, o garsų srityje bus rodomas pasirinkto.

Prisijungimo parinkčių nustatymas

Tada spustelėkite Gerai. Taip pat galite įrašyti savo. Puslapio viršus Būsenos Netrukdyti parinkčių nustatymas Jei esate labai užsiėmę, nustatyti būseną Netrukdyti yra patogu, kad sumažėtų trukdymų skaičius.

parinkčių nustatymas

Tačiau galite norėti palaikyti ryšį su svarbiais kontaktais. Galite padaryti išimtis kontaktams, kuriems priskyrėte lygį Darbo grupė paprastai tai yra artimiausi bendradarbiai.

  1. Canon : PIXMA instrukcijos : MG series : Parinkčių „Puslapio formatas“ ir „Padėtis“ nustatymas
  2. Puslapyje parinktys pasirinkite asmeninis.
  3. Įspėjimų parinkčių nustatymas - „Lync“
  4. Meniu parinkčių nustatymas naudojant priemonę „Remote UI“ (Nuotolinio vartotojo sąsaja)

Norėdami matyti parinkčių nustatymas pokalbių kvietimus iš darbo grupės narių ir slėpti visus kitus įspėjimus, kai būsena nustatyta į Netrukdyti, spustelėkite Rodyti pokalbių įspėjimus tik iš žmonių, parinkčių nustatymas mano darbo grupės privatumo lygiui. Norėdami matyti visus įspėjimus, parinkčių nustatymas riboti pokalbių kvietimus, kad gautumėte tik siunčiamus darbo grupės narių, kai jūsų parinkčių nustatymas yra nustatyta į Netrukdyti, spustelėkite Rodyti visus įspėjimus, bet pokalbių įspėjimus rodyti atpirkimo variantas iš žmonių, priklausančių mano darbo grupės privatumo lygiui.

Mano paveikslėlio rodymas

Pastaba:  Jei savo būseną nustatysite į Netrukdyti ir paskambinsite numeriujūsų būsena automatiškai pasikeis į Pasiekiamas. Ją galite nustatyti iš naujo bet kuriuo metu.

nauji uždarbio projektai internete kompiuteris prekybai

Puslapio viršus Įspėjimo nustatymas, kai esate įtraukiamas kaip kontaktas Parinkčių nustatymas numatytuosius nustatymus, kai kas nors įtraukia jus kaip kontaktą, gaunate įspėjimą, kuriuo prašoma patvirtinti. Tada galite įtraukti parinkčių nustatymas į savo sąrašą Parinkčių nustatymas ir priskirti privatumo lygį. Jei pageidaujate, galite pasirinkti automatiškai tvirtinti tokius kvietimo pranešimus.

Žodis, vieta numeris arba raidė į puslapius, išvardyti

Esant šiam parametrui, kontaktui automatiškai priskiriamas lygis Kolegos. Atidarykite įspėjimų parinktis ir norėdami sustabdyti informavimą, kai kas nors įtraukia jus kaip kontaktą, išvalykite žymės langelį Įspėti, kai kas nors įtraukia mane į savo kontaktų sąrašą.