NT brokerių akademijos intensyvi mokymų programa „NT brokeris 1“

Programa brokeriui

Manai, kad galėtum būti geras pardavėjas?

partnerių programų parinktys vietinis bitcoinas kaip parduoti bitcoinus

Nori pats valdyti savo laiką, finansus ir kurti savo verslą? Tai didžiausia ir daugiausiai NT parduodanti įmonė Lietuvoje.

Brokeriams suteikiamos programa brokeriui reklamos priemones, kurios padeda išsiskirti iš konkurentų bei susikurti profesionalų įvaizdį. Mobili aplikacija dar labiau palengvina kasdienį brokerių darbą.

Finansų ir kreditų patarėjas

Kandidatuok dabar! Kviečiame tapti mūsų komandos nariu Kandidatuok dabar!

dvejetainių variantų demonstracinis žaidimas bitcoin darymo paslaptis

Praktinės užduotys, TOP brokerių sėkmės paslaptysprobleminių situacijų sprendimo būdai - tai kas naudinga net ir patyrusiam brokeriui. Stiprindami NT brokerių kvalifikaciją ir ugdydami naujas jų kompetencijas reguliariai organizuojame įvairius tiek išorinius, tiek ir vidinius mokymus.

kriptovaliutos kaina rinkos nepastovumo laikrodis

Viena iš penkių mokymų programų, prieinamų visiems Capital brokeriams programa brokeriui Extreme Power. Ši unikali, 12 skirtingų profesionalių lektorių mokymų programa yra kuriama atsižvelgiant į brokerių poreikius ir rinkos tendencijas.

NT brokerių akademijos intensyvi mokymų programa „Sertifikuotas brokeris“

Extreme Power metu mes užtikriname mokymo proceso veiksmingumą, palaikome nuolatinius grįžtamuosius ryšius, organizuojame nešališką mokymosi veiklos ir rezultatų vertinimo procesą bei nuolat ir sistemiškai rūpinamės mokymo programos ir proceso kokybės tobulinimu. Capital brokerio pajamos kasmet vidutiniškai paauga 15 proc. Lietuvoje veikia 30 šiuolaikiškų Capital biurų, kur Jūsų programa brokeriui visos darbui reikalingos priemonės bei įrankiai ir draugiškas kolektyvas.