Ravak vonia Rosa 95 x95, balta R Dešininis variantas | viole.lt

R variantas

Turinys

  r variantas

  Spausdinti Rokas Masiulis Vytauto Petriko nuotr. Europos parlamento Transporto komitetas, svarstydamas Mobilumo paketą, ketvirtadienį pritarė vienam iš trijų siūlymų, kuriame numatytas privalomas vilkikų grąžinimas namo.

  Susisiekimo ministras sako, kad pritarta blogiausiam variantui. Šiam pasiūlymui ir visam Mobilumo paketui dar turės pritarti Europos parlamentas.

  papildomų pajamų apžvalgos

  Anot ministro, yra vilčių, kad Europos parlamentas balsuos priešingai, nes vilkikų gražinimas buvo atmestas gruodžio pradžioje ES Transporto ministrų taryboje. Transporto komitetas ketvirtadienį nepritarė siūlymams dėl vairuotojų darbo ir poilsio režimų bei vairuotojų komandiravimo.

  r variantas

  Masiulio teigimu, šiuo metu svarbiausia mobilizuoti Lietuvos europarlamentarus, kad r variantas visi vieningai balsuotų prieš Mobilumo paketą — tai, anot jo, garantavo ir Lenkijos bei Bulgarijos ministrai. Be to, bus toliau tęsiamos diskusijos su svyruojančią nuomonę turinčiomis šalimis.

  r variantas

  ES rengiamu Mobilumo paketu r variantas reglamentuoti kelių transporto vežėjų galimybes verstis profesine veikla, pateikimą į krovinių vežimo rinką, ketinta r variantas vairuotojų komandiravimo, poilsio laiko ir kitas socialines taisykles. Siūlymas taip pat numato, kad vežėjai kas keturias savaites privalės pakrauti arba iškrauti vilkikus savo registracijos šalyje. Pagal dabartines r variantas, vežėjai per septynias dienas užsienio valstybėje gali atlikti tris kabotažo darbus.

  r variantas

  Norint apsisaugoti nuo sisteminio kabotažo siūloma, kad sunkvežimiai nebegalėtų vykdyti kabotažo darbų toje pačioje šalyje per dvi dienas po grįžimo į registracijos šalį. Protesto akciją organizavo R variantas vežėjų asociacija.