Klientų perkėlimas į mūsų Lietuvos įmonę

Sąskaitų sąlygos

Turinys

  Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

  sąskaitų sąlygos

  Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą rasite čia: Privatumo politika. Slapukų naudojimo parinktys Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.

  pasirinkimo kopėčių brokeris

  Funkciniai slapukai būtini Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti, ir sąskaitų sąlygos ištrinami išėjus iš svetainės.

  darbas internete be priedų pradedantiesiems

  Našumo slapukai Šie slapukai leidžia apskaičiuoti, kaip dažnai lankomasi svetainėje, ir nustatyti duomenų srauto šaltinius — tik turėdami tokią informaciją galėsime patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi, ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine.

  Surinktos informacijos neplatiname.

  gali uždirbti pinigų dvejetainiais opcionais

  Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai sąskaitų sąlygos neidentifikuoja. Reklaminiai slapukai Šie slapukai yra naudojami trečiųjų šalių, kad būtų galima pateikti reklamą, atitinkančią jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie sąskaitų sąlygos rinkti sąskaitų sąlygos apie jūsų sąskaitų sąlygos internete ir leidžia sužinoti, kuo jūs domitės, taigi galime pateikti tik Jus dominančią reklamą.

  Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

  pasyvaus tinklo pajamos