Griežtas eksperto vertinimas Lietuvos prekybos tinklams: verdantys savose sultyse ir nekūrybiški

Taigi prekyba, Vienijame mažmeninės prekybos įmones, kviečiame prisijungti!

Griežtas eksperto vertinimas Lietuvos prekybos tinklams: verdantys savose sultyse ir nekūrybiški Nuoroda nukopijuota aA Mažmeninė maisto prekyba Lietuvoje jau kurį laiką yra išsiplėtusi už fizinės parduotuvės ribų. Visgi matome, kaip statoma vis kaip sumažinti pasirinkimo riziką fizinių parduotuvių, o verslai bandantys prekiauti maisto produktais internetu žlunga.

Mažmeninės prekybos ekspertas, Pricer.

taigi prekyba

Prekybos centras ©  Shutterstock P. Čepkauskas panagrinėjo Lietuvoje vystomą internetinę maisto prekybą. Anot jo, dabar vystomi modeliai yra neefektyvūs, taigi prekyba naudojamasi tarptautiniais geraisiais pavyzdžiais.

taigi prekyba

Dirbama per mėnesį valandas, tarkim vidutiniškai 1 prekei — 1 minutė, reiškiasi paėmimo kaina 0,06 Eur. Ir tai labai optimistiška taigi prekyba tiek tai, kad taigi prekyba Eur surinkėjui, tiek jo rinkimo greitis. Šios srities specialistai taigi prekyba, kad, esant rankiniam komplektavimui, greitis nesiekia vienetų per valandą darbuotojui, o komplektavimo parduotuvėje greitis dar žemesnis. Ką dabar visa tai reiškia?

Prekyba, paslaugų teikimas

Optimalios personalo sąnaudos mažmeninėse maisto prekybos įmonėse yra iki 6—7 proc. Sakysit tokių taigi prekyba prekyba nėra daug — na kas yra daug, kas yra nedaug — jeigu pasižiūrėti į kokių jogurtų ar duonos kategorijas, tai dar prastesnis vaizdas. Ir mes vertinome tik surinkėjų darbą.

brokeris kk

O kur dar vadovybė, logistika ir visa kita. Čepkauskas ir teigė, kad viena išeičių būtų pirkėjus pratinti prie didesnių kiekių už mažesnę kainą pirkimo. Mažmeninės prekybos ekspertas interviu DELFI plačiau papasakojo, kokias klaidas daro lietuviški verslai prekyboje ir, koks internetinės prekybos modelis Lietuvoje galėtų būti sėkmingas.

Adresas: Lukšio g. Veiklos sritys: didmeninė prekyba; elektros dalys ir įranga; elektros montavimo medžiagos; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.

Kodėl Lietuvoje nesiseka verslams pelningai užsiimti šia veikla? Kiek tenka susidurti su lietuviškais verslais, tai jie kažkaip mėgsta virti savo sultyse. Dažniausiai situacija tokia, kad viskas jau yra sugalvota už mus. Visi galvoja, kad internetinė prekyba yra atskira gyvybės forma.

Griežtas eksperto vertinimas Lietuvos prekybos tinklams: verdantys savose sultyse ir nekūrybiški

Ne, tai dar vienas realizacinis kanalas su savo pliusais, taigi prekyba, ypatumais. Todėl dažniausiai tiems žmonėms, kurie yra atėję iš kito realizacinio kanalo ir nesiseka. Internetinė prekyba yra toks prekybos kanalas, kai dalį išlaidų — nuo prekės pasiėmimo iš lentynos iki parvežimo namo taigi prekyba verslas prisiima sau. Tarkime, kad komplektuoji bandeles po 10 centų. Net jei pririnksi skirtingų bandelių ne iš vienos vietos už 35 eurus, pas tave iš karto bus nuostolinga paslauga, nes tu sumokėsi už tą rinkėjo darbą.

Jei nuo 35 Eur pristatymas nemokamas, jau nuostolinga išeina. Tai — didesnės pakuotės. Be didesnės pakuotės nieko paimti negali.

Susiję straipsniai:

Jei bandelės yra pigios, jos bus supakuotos po keturias ar panašai, randamas nenuostolingumo taškas. O mūsiškiai žengia pirmyn su raudona vėliava — viską atvešim. Reikia taigi prekyba atvežimo į namus vertę, nes kruopų po 50 ct vežiojimas yra įdomus dalykas, bet taigi prekyba ir pelningumo prasme ganėtinai keistas.

Kaip to išvengti?

Į klausimą atsakė:

Tai yra, pristato šitą komplektą ir visas kitas prekes. Visos kitos prekės yra kritinis aspektas.

taigi prekyba

Kodėl tie lietuviški ir ne tik lietuviški verslai, kurie dirba tik sudarydami meniu lieka nišiniais? Nes tu man atvežei patiekalą, bet prie jo man reikia ir vyno, ir kavos, tai jau turi užsisakyti kitoje vietoje.

Didmeninė prekyba

Lieka nepilnavertis pasiūlymas. Man teko konsultuoti vieną restoraninės krypties įmonę, sakiau prisijunkit, kad jei taigi prekyba su jumis pasirašė prenumeratą, vienu adresu gautų ir produktus, ir pietų sprendimą, ir visus kitus dalykus.

Vienu paspaudimu, vienu adresu padaro prenumeratą.

taigi prekyba