Tvarkaraščio variantas,

Turinys

  Lietuviška demonstracinę programą naujausią programos versiją galima atsisiųsti iš čia.

  uždirbti internete nuo 100 eurų

  Pastaba: Neregistruota programa tvarkaraščio variantas keletą apribojimų — tvarkaraščio variantas yra pilnai veikianti, bet ji neleidžia įrašyti tvarkaraščio variantas į kompiuterio diską, eksportuoti bei importuoti duomenų ir sudarytų tvarkaraščių bei atspausdinti tvarkaraščio.

  Programą galima užregistruoti ir vėliau, tačiau jei nutarsite programa naudotis, ją yra privaloma įsigyti. Mokykloms, įsigijusioms programą seniau nei prieš metus, nemokamai naujų registracijos kodų neteikiame.

  vsa prekyba

  Mokymo įstaigos, ilgiau nei tvarkaraščio variantas metus nesumokėjusios metinio mokesčio, turi įsigyti naują programos licencijos prenumeratą. Ji gali ir perkelti mokinius iš vienos grupės į kitą, jei yra kelios seminaro grupės, todėl gali sudaryti optimalesnius tvarkaraščius, su mažesnių langų skaičiumi mokiniams.

  Standartinėje programos aSc Tvarkaraščiai versijoje galima tik paskirti mokinius grupėms prieš pradedant sudaryti tvarkaraščio variantas, bet sudarymo metu programa šių grupių keisti negali. Galima publikuoti tvarkaraščio variantas greitai pakeisti pavadavimų informaciją, nustatyti, kurios tvarkaraščio dalys yra atviros visiems, kurios — tik tam tikroms vartotojų grupėms.

  Taip pat mokyklai nereikia turėti tvarkaraščio variantas interneto serverio, jo administratoriaus ir kitų su tuo susijusių išlaidų, viską padaryti gali žmogus, dirbantis su tvarkaraščių programa.

  tvarkaraščio variantas