Mūsų gyvenimo variantai

Variantai gyvenime. Likimo suvestos poros: 3 galimi skirtingi variantai

Mano atsiliepimas

Juos suveda likimas. Ezoterikos žinovai išskiria tris likimo suvestų porų variantus. Galite tikėti, galite netikėti, bet jų teorija yra įdomi.

Dvasinio ryšio poros Tokios poros laikomos kosminėmis arba astralinėmis poromis. Šie žmonės — gyvenimo bendražygiai. Kartais jie vadinami vienas kito puselėmis.

Bet mums šis variantai gyvenime atrodo netinkamas, nes kiekvienas žmogus iš prigimties yra vientisas.

variantai gyvenime

O bendražygis yra tas, su kuriuo kartu galima žengti savo keliu per pasaulio labirintus. Abu partneriai mato vienodą tikslo vaizdinį, į kurį jie žingsniuoja.

Tai tarytum du vektoriai, sueinantys į vieną tašką. Jie puoselėjai bendras svajones apie ateitį. Tai susieja juos visam laikui, net jeigu jie turi skirtingų pomėgių, hobių ar skiriasi jų finansinė padėtis, išvaizda, juos jungia vienas tikslas — bendri siekiai.

DABAR POPULIARIAUSIA

Jie abu yra tarsi du vieno paukščio variantai gyvenime, kurie darniai plasnoja, jam skrendant į vieną pusę. Tokių šeimų būna mažai. Bet tokia šeima sukuriama ilgam laikui. Išoriškai tokie partneriai variantai gyvenime būna nepanašūs, net visiškai skirtingi, priešingybės. Socionika tokus partnerius vadina dualine pora.

Hostingas ir jo rūšys: kuris variantas yra geriausias?

Variantai gyvenime, ji — matematikė, aukšto ūgio, jis — muzikantas, žemaūgis, nieko nesuprantantis apie matematiką. Bet jie visai laimingi variantai gyvenime niekada nesibara, gyvena santarvėje, dažniausiai lieka ten, kur yra, niekur nepersikrausto.

Jie — svetingi. Pora, nepaisant savo išorinių nepanašumų, įkvepia ir traukia daugybę žmonių. Giminingos sielos Šie žmonės — draugai, bičiuliai, taikdariai. Jie turi bendrą pomėgį, variantai gyvenime gali sieti psichologija, muzika, politinė partija ar kas nors kita. Variantai gyvenime, jis domisi ezoterika, ji — taip pat. Ėmė abu ir susituokė.

variantai gyvenime

Tai — neblogas dalykas, bet vėliau dažnai paaiškėja, kad abu svajojo apie savo namą, bet vienas jų — apie mūrinį mieste, o kitas — apie rąstinį kaime. Ir ne visada tokiai porai pavyksta pastatyti ką nors bendro.

Prasideda barniai.

855(25) Laura Barnett “Mūsų gyvenimo variantai”

Paprastai jau būna per vėlu, nes atsiranda vaikų. Iš tikrųjų sunaikino ne buitis, o neteisingai susiklostę santykiai. Jeigu jūs sudarėte tokią sąjungą ir esate nieko neskolingi savo partneriui ar partnerei, tai po kurio laiko atsiras tas arba takuris užtikrins ramų gyvenimą. Tačiau jūs visada jausite, kad trūksta polėkio, nebebūsite du stiprūs vieno paukščio sparnai.

Giminingos sielos dažnai pragyvena kartu visą gyvenimą, pykstasi, bet neišsiskiria, tačiau nuolat ieško kito vienintelio nuošalyje. Tokių porų pasitaiko variantai gyvenime, jų bendras gyvenimas vėliau pasidaro pilkas ir neįdomus.

Bet tai dar nėra blogiausias santykių variantas. Karminės poros Šiuo atveju partnerius sieja vienoda kančia. Tie žmonės yra tarsi veidrodžiai. Jie savo partneryje kaip veidrodyje mato savo asmeninį skausmą — trūkumus, neišspręstas situacijas, agresiją ir t. Jie kaip vienas kito priešai beje, priešas — nebūtinai blogis, kaip įprasta manyti; priešas yra tas, kuris verčia variantai gyvenime žvelgti variantai gyvenime savo variantai gyvenime.

Jie patraukė vienas kitą vienodomis programomis. Pavyzdžiui, jis nekenčia moterų, o ji nekenčia savo motinos.

variantai gyvenime kur pradėti mokytis variantų

Juos sieja vienodos problemos — abu nenori prisiimti atsakomybės už savo gyvenimą. Kai vienas jų išsigydo nuo skausmo, programa baigiasi, jie išsiskiria.

  • Mintys apie džiaugsmą
  • Pirkti viščiukų brokeriai
  • Dvejetainiai variantai signalizuoja robotą
  • Prekybos variantas
  • Mano komentarai: ši knyga iš pradžių mane patraukė savo viršeliu, o perskaičiusi nugarėlę ėmiau ir susigundžiau.
  • Prieš gimimą vaikelis matė kelis savo gyvenimo variantus, ir pasirinko gyvenimą.
  • Mūsų gyvenimo variantai kaina nuo €, atsiliepimai | viole.lt

Daugiau jiems nėra ką veikti kartu. Anot jų, sielos ateinana į variantai gyvenime pasaulį mokytis. Jeigu praeitame gyvenime neišlaikė egzamino, tai dabar tas žmogus turi laikyti jį iš naujo. Kiekvienas vyras ir kiekviena moteris tokiu būdu artėja prie savo mylimosios ar mylimojo. Kol kas jie turi atsikratyti tų savybių, kriptovaliutos io trukdo variantai gyvenime tą variantai gyvenime href="http://viole.lt/s-brokeris.php">ūsų brokeris vienintelę ar vienintelį.

Reikia pridurti, kad karminė meilė yra sunkiausia. Ji tarsi uraganas įsiveržia į širdį ir vos ne sudegina ją. Kol širdis liepsnoja, žmogus kenčia nuo pavydo, skausmo, neištikimybės Jis nori būti su savo partneriu, nors tas nuolat verčia jį kentėti.

Jam atrodo, kad konfliktas įvyko paskutinį kartą, variantai gyvenime viskas bus kitaip, geriau Tačiau ateina rytojus, ir vėl viskas kartojasi iš pradžių. Vyksta senų skolų ir ankstesnių gyvenimų atidavimas. Taip atstatoma pusiausvyra. Ankstesnių, juos susiejusių gyvenimų siužetai gali būti įvairūs: prievartavimas, žmogžudystė, išdavystė ir variantai gyvenime. Žaidimas užsitęsė variantai gyvenime kelis gyvenimus. Ir tęsis tol, kol neatsiras supratimas ir jie nesugebės vienas kitam atleisti.

Kentės abu, kol santykiai nebus apdoroti. Po to jie susitaikys ir išsiskirs. Tokių porų labai daug. Vyksta pagreitintas karmos apdorojimas. Dabar tokie laikai, kai pasaulis prekiauja tikra išsivaduoti nuo visko, kas nereikalinga, kad žmonija galėtų pereiti į naują sąmonės lygį. Šaltinis: Roza

kaip advokatas gali uždirbti daugiau pinigų