Prieširdžių virpėjimas. Kuo tai pavojinga? - Uostopoliklinika

Virpėjimas su. pacientų mokymas

Prieširdžių virpėjimas AFib pacientų mokymas Afib, ar nereguliarus širdies plakimas.

virpėjimas su galite atsiimti pinigus iš demonstracinės sąskaitos

Tai kai širdis praleidžia ritmas arba atrodo lenktynių. NewsChannel Benita Zahn kalba su dr. Prieširdžių virpėjimas Prieširdžių virpėjimas, taip pat vadinamas AFib arba AF, yra paplitusi rūšis nereguliarus širdies plakimas, kuris dažnai virpėjimas su širdies ritmo, kad dažniausiai lemia prastą kraujotaką.

virpėjimas su pasirinkimo lygio strategija

Tai gana paplitusi Jungtinėse Amerikos Valstijose su daugiauatvejai pranešė kasmet. Bent jau 2. Pavyzdžiai širdies vožtuvo problemos apima siaurą arba nesandarus vožtuvas, arba vožtuvas remontas ar keitimas.

Mano gimtadienio istrauka,dumai ir kitos linksmybes!

Ne vožtuvų prieširdžių virpėjimas yra labiausiai paplitęs tipas AFib. Nors gydymo galimybės gali skirtis ne vožtuvų ir vožtuvų prieširdžių virpėjimas, Dėl ligos poveikis dažnai yra tas pats.

Balsavimas

Norėdami geriau suprasti šį poveikį, tai naudinga žinoti šiek tiek apie tai, kaip jūsų širdis darbų. Kaip veikia prieširdžių virpėjimas paveikti širdies?

Prieširdžių virpėjimas — tai įvairaus dažnio neritmiški, chaotiški prieširdžių susitraukimai, kurie priverčia širdį susitraukti taip pat neritmiškai ir nelabai efektyviai. Prieširdžių virpėjimas gali būti priepuolinis, trunkantis iki 48 val. Esant prieširdžių virpėjimui, ženkliai padidėja išeminio galvos smegenų insulto, staigios mirties rizika, auga bendras mirštamumas, gali išsivystyti širdies nepakankamumas.

Jūsų širdis yra padalintas į keturias kameras. Du maži virpėjimas su kameros yra vadinamas dešinysis ir kairysis Atria.

Prieširdžių virpėjimas: „spurdėjimas“ krūtinėje, galintis baigtis liūdnai

Du didesnį mažesnės kameros yra vadinamas dešinysis sutarties galimybės kairysis skilveliai. Su kiekvienu savo širdies ritmu, kraujas perpumpuojamas į ir iš kitų kūno vietų. Siurbimo kontroliuoja jūsų širdis elektros sistemos.

Širdies ritmo sutrikimas atsiranda dėl dviejų priežasčių, abi jos susijusios su elektrolitais. Viena iš priežasčių — elektrolitų trūkumas.

Jis saugo jūsų širdies plakimas yra virpėjimas su ritmu: iš lygis 60 į tvinksnių virpėjimas su minutę, vidutinis suaugęs ramybės. Tačiau per prieširdžių virpėjimas, elektrinius signalus iš kelių sričių prieširdžiams.

Prieširdžių virpėjimas (AFib)

Šie neorganizuoto signalai sukelti prieširdžiams greitai ir netaisyklingai strėlinė. Virpėjimas su saugo Atria ir skilvelių dirbti kartu tinkamai.

pamm sąskaitos, kurie pasirenka

Virpėjimas su įrašo elektrinį aktyvumą virpėjimas su per jutiklius, pateiktų nuo odos. Patikimas būdas diagnozuoti AFib yra įrašyti elektrokardiogramos metu prieširdžių virpėjimu epizodas.

NAUJAUSI KOMENTARAI

Jei tai atsitiks, Jūsų gydytojas gali paprašyti Jūsų dėvėti nešiojamą EKG monitorius Įrašykite virpėjimas su širdies elektrinius signalus per tam tikrą laikotarpį. Gydytojas tada analizuoti stebėti įrašus, siekiant nustatyti, jei turite prieširdžių virpėjimas.

  • Amerikos Širdies Asociacija American Heart Association rekomenduoja gydymą nepaisant ar yra simptomų, ar ne.
  • Prieširdžių virpėjimas: „spurdėjimas“ krūtinėje, galintis baigtis liūdnai
  • Prieširdžių virpėjimas. Kuo tai pavojinga? - Uostopoliklinika

Pavojai sveikatai prieširdžių virpėjimo Žmonės su negydyta prieširdžių virpėjimas gali būti didesnė rizika insulto nei žmonių su normaliomis širdies ritmu. Kadangi kraujas neteka per prieširdžių reguliariai, kraujo krešulių gali susidaryti širdies.

Prieširdžių virpėjimas

Jei kraujo krešulys išsiskirs iš širdies, jis gali keliauti per kraują į smegenis ir sukelti insultą. Neapdorotos AFib gali sukelti kitų problemų, neskaitant insulto. Pasikalbėkite su savo gydytoju apie įvairių pavojų, kad AFib gali kelti jūsų sveikatai. Jūsų gydytojas jums padės pasirinkti AFib gydymo planą remiantis jūsų širdis ritmas, Jūsų simptomai, ir kitas ligas gali tekti. Siekiant sumažinti riziką insulto, Jūsų gydytojas gali paskirti kraują skystinančius vaistus, kurie gali sumažinti kraujo krešulių susidarymo.

virpėjimas su

Dėl šių žmonių, the sargas Implantas gali būti variantas. Kiekvienas žmogus su prieširdžių virpėjimu turi skirtingus poreikius. Jei buvo diagnozuota Virpėjimas su, pasitarkite su gydytoju apie AFib gydymo variantų jums.

virpėjimas su kaip vykdoma pasirinkimo galimybė

Jūsų gydytojas jums padės suprasti riziką ir naudą, susijusią su kiekviena galimybe. Kartu galite pasirinkti gydymo, kuris yra jums tinka.

kalbėti apie prekybą

Nors viešbutyje dedamos visos pastangos buvo padaryta siekiant suteikti tikslią ir up-to-data informacijos apie virpėjimas su Susijusios temos, Virpėjimas su prisiminti, kad svetainė nėra pakaitalas gydytojo kompetencija.