PIRKDAMI ŠIĄ PREKĘ, ŽMONĖS TAIP PAT PIRKO

Ieo monetos. Rašyti atsiliepimą

Turinys

  investuojant taktiką į pamm sąskaitas

  Jau greitai euro ieo monetos gyventojų piniginės taps lengvesnės. Ieo monetos Pasak pranešimų, sprendimą atsisakyti 1 ir 2 centų monetų iniciavo EK pirmininkė Ursula von der Leyen. Šis sprendimas buvo priimtas remiantis metų EK ataskaita, kurioje teigiama, kad vis daugiau euro zonos šalių, tokių ieo monetos Airija, Belgija, Suomija, Italija, atsisako smulkiųjų pinigų, o kainas apvalina iki 5 centų.

  ieo monetos

  Teigiama, kad toks sprendimas padėjo šalims sutaupyti, nes nebereikia kaldinti naujų 1 ir 2 centų vertės monetų, taip pat skirti papildomų kaštų monetų skaičiavimui bei gabenimui. Be to, kasmetinės, europiečių apklausos taip ieo monetos parodė, kad ieo monetos pasisako už smulkiųjų pinigų atsisakymą. Tačiau sprendimas naikinti 1 ir 2 centų monetas jau sulaukė ir pasipriešinimo.

  kriptovaliutos kaina kaip žaisti variantų knyga

  Europos parlamento narys Markus Ferberis griežtai pasisako prieš šį sprendimą. Jo teigimu, apvalinimo taisyklės turėtų būti aiškiau apibrėžtos.

  ieo monetos dvejetainiai variantai excel

  Netrukus Lietuvos bankas skelbs viešąją konsultaciją, kurios metu vartotojų ir prekybininkų atstovai galės pateikti savo poziciją, smulkiųjų centų atsisakymo ir prekių krepšelio apvalinimo iki 5 centų, klausimu.

  Taip pat bus klausiama ir visuomenės nuomonės. Po diskusijų bus planuojami kiti žingsniai dėl centų atsisakymo.

  ieo monetos

  Pasak Lietuvos banko, naujausio tyrimo metu 60 proc.